Eslife Halı Yıkama

Hakkımızda

Eslife Halı Yıkama, müşteri memnuniyeti ve hijyen kriterlerini göz önünde bulundurarak hizmet veren bir firmadır. Firmamız, Eskişehir halı yıkama firmaları arasında hizmet vermeye başladığı günden bu yana dürüst, güvenilir, kaliteli hizmetler vermektedir. evlerine hijyen getirmek isteyen müşterilerimizin halıları, tecrübeli personellerimiz tarafından dikkatle incelenerek otomatik makinelerde temizlenir.

İnsan sağlığına zararı olan kimyasal içerikli ürünler kullandırmayan Eslife Halı Yıkama, bu detaylı temizliği uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır. Halıların tozunun alınmasından başlayarak kurutulmasına kadar her aşamada tam otomatik makineler kullanmaktayız.  Makinelerimiz sayesinde halıların en derinindeki kirler bile kolayca yüzeye çıkar ve dışarı atılır.

Eskişehir halı yıkamacılar olarak antibakteriyel temizleme hizmetimiz sayesinde halıları hem kirlerden, tozlardan hem de bakteri ve virüslerden arındırmaktayız. Organik halı yıkama şampuanlarımızla lekeleri söker, özel kurutma alanlarında halıları hiç nem kalmayıncaya kadar kurutmakta ve adresinize ulaştırmaktayız.

Tamamen ücretsiz servis araçlarımızla halılarınızı adresinizden alıyor, belirttiğimiz gün aralığında geri teslim ediyoruz. Yaz kış en hızlı şekilde halılarınızın dezenfekte edilmesini sağlıyoruz.

 

Eslife Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mah. EMKO Sanayi Sitesi D:8 Blok No: 5 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0 546 218 18 82

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım